IMs personal från A till Ö

För att söka personal via avdelning använd huvudmenyn.

Ayman Adel Amin
Projektledare RådRum
ayman.amin@imsweden.org
08-408 838 04

Rokibath Alssane
Projektledare Duo Stockholm
rokibath.alssane@imsweden.org
08-667 25 04

Catharina Andersson
Städansvarig Vrigstad
catharina.andersson@imsweden.org

Ansar Bakir
Projektledare Konstkupan Malmö
ansar.bakir@imsweden.org
040-618 17 81

Anders Berg
Verksamhetschef Global Operations
anders.berg@imsweden.org
046-32 99 32

Åsa Bengtsson
Kommunikationskoordinator
asa.bengtsson@imsweden.org
046-32 99 57

Anne-Sophie Björk
Givarservice/support
annesophie.bjork@imsweden.org
046-32 99 45

Marija Brdarski
Grant manager
marija.brdarski@imsweden.org
046-32 99 23

Gunilla Brodin
Processansvarig insamling
gunilla.brodin@imsweden.org
046-32 99 58

Martin Broms
Samordnare RådRum Lund
martin.broms@imsweden.org
040-601 17 98

Ann Bülow
Styrelsestöd och verksamhetscontroller
ann.bulow@imsweden.org
046-32 99 50

Ronja Bäckström
Koordinator Internship Program
ronja.backstrom@imsweden.org
046-32 99 24

Sophia Djane
Koordinator Internship Program (föräldraledig)
sophia.djane@imsweden.org

Jacqueline Dürre
Policyrådgivare Humanium Metal
jacqueline.duerre@imsweden.org
046-32 99 75

Erik Edling
Samordning av donationer, stiftelse och testamenten
erik.edling@imsweden.org
046-32 99 38

Linus Edlund
Insamlingsutvecklare
linus.edlund@imsweden.org
046-32 99 33

Hanna Ekblad
Processansvarig föreningsutveckling
hanna.ekblad@imsweden.org
046-32 99 63

Annika Engström
Köksansvarig Vrigstad
annika.engstrom@imsweden.org

Thomas Ericsson
Projektledare, Fair Trade Folkbildning/påverkan
thomas.ericsson@imsweden.org
046-32 99 73

Atoosa Farahmad
Konstnärlig ledare Konstkupan Malmö
atoosa.farahmand@imsweden.org

Sara Fallström
HR-specialist risk, kris, säkerhet
sara.fallstrom@imsweden.org
046-32 99 39

Arvid Hallberg
Tematisk rådgivare
arvid.hallberg@imsweden.org
046-32 99 59

Robert Inghamn
Key Account Manager
robert.inghamn@imsweden.org
046-32 99 47

Gisela Ivarsson
Chef för insamling och engagemang
gisela.ivarsson@imsweden.org
046-32 99 74

Peter Joelsson
Ekonomichef
peter.joelsson@imsweden.org
046-32 99 44

Karin Karlsson
Tematisk rådgivare (föräldraledig)
karin.karlsson@imsweden.org
046-32 99 59

Malin Kihlström
Copywriter (tjänstledig)
malin.kihlstrom@imsweden.org
046-32 99 76

Erik Lago
Koordinator
erik.lago@imsweden.org
0382-307 95

Syed Latif
Projektledare IM Start Up Hub (arbetsmarknad)
syed.latif@imsweden.org
0382-56 50 53

Anna Liffner
HR-chef
anna.liffner@imsweden.org
046-32 99 67

Peter Lindqvist
Projektledare Aktiv Fritid Helsingborg
peter.lindqvist@imsweden.org
040–601 17 97

Anna Ljunggren
Föreningsutvecklare
anna.ljunggren@imsweden.org
031-381 27 21

Zuraiya Longdewa Boularbah
Projektledare Duo Stockholm
zuraiya.boularbah@imsweden.org
070-41 00 345

Miriam Lumonya
Projektledare IM Start Up Hub
miriam.lumonya@imsweden.org
0382-56 50 58

Simon Marke Gran
Projektledare Humanium Metal
simon.markegran@imsweden.org
046-32 99 21

Jenny Mark Ketter
Projektchef Sverige
jenny.mark.ketter@imsweden.org
046- 32 99 54

Martin Nihlgård
Generalsekreterare
martin.nihlgard@imsweden.org
046-32 99 35

Christer Nilsson
IT-ansvarig
christer.nilsson@imsweden.org
046-32 99 66

Andrea Nyberg
Föreningsutvecklare
andrea.nyberg@imsweden.org
0704-10 03 42

Christina Olheden
Controller
kristina.olheden@imsweden.org
046-32 99 36

Ingrid Olsson
HR-specialist
ingrid.olsson@imsweden.org
046-32 99 49

Amanda Pietersen
Pressekreterare
amanda.pietersen@imsweden.org
046-32 99 53

Marianna Prieto
Art director
marianna.prieto@imsweden.org
046-32 99 68

Dragana Radovanovic
Controller
dragana.radovanovic@imsweden.org
046-32 99 29

Nihal Ragab
Samordnare RådRum Eslöv
nihal.ragab@imsweden.org

Jolan Rusz
Controller
jolan.rusz@imsweden.org
046-32 99 43

Anna-Lena Serrano
Redovisningsekonom
anna-lena.serrano@imsweden.org
046-32 99 42

Aldijana Tanovic
Föreningsutvecklare
aldijana.tanovic@imsweden.org
040-601 17 91

Annika Thelin
Regionchef Sverige/NE
annika.thelin@imsweden.org
0704-10 02 59

Tina Torell
Givarservice/support
tina.torell@imsweden.org
046-32 99 46

Erik Törner
Kommunikatör
erik.torner@imsweden.org
046-32 99 56

Andreas Ulfsax
Resultatansvarig
andreas.ulfsax@imsweden.org
046-32 99 27

Anders Widell
Webbmaster
anders.widell@imsweden.org
046-32 99 48

Hanna von Reding
Desk officer
hannah.vonreding@imsweden.org
046-32 99 21

Amanda Windolf
Föreningsutvecklare (föräldraledig)
amanda.windolf@imsweden.org
08-408 838 07

Marie Åström
Ekonomiassistent
marie.ahstrom@imsweden.org
046-32 99 51

 

 

Porträttbild på Martin Nihlgård, IMs generalsekreterare

Martin Nihlgård
IMs generalsekreterare
martin.nihlgard@imsweden.org
046-32 99 35