Region Sverige/Norra Europa

Huvudkontoret

Martin Broms
Samordnare RådRum Lund
martin.broms@imsweden.org
040-601 17 98

Thomas Ericsson
Projektledare, Fair Trade Folkbildning/påverkan
thomas.ericsson@imsweden.org
046-32 99 73

Jenny Mark Ketter
Projektchef Sverige
jenny.mark.ketter@imsweden.org
046- 32 99 54

Peter Lindqvist
Projektledare Aktiv Fritid Helsingborg
peter.lindqvist@imsweden.org
040–601 17 97

Nihal Ragab
Samordnare RådRum Eslöv
nihal.ragab@imsweden.org


Stockholm

Ayman Adel Amin
Projektledare RådRum
ayman.amin@imsweden.org
08-408 838 04

Rokibath Alssane
Projektledare Duo Stockholm
rokibath.alssane@imsweden.org
08-667 25 04

Zuraiya Longdewa Boularbah
Projektledare Duo Stockholm
zuraiya.boularbah@imsweden.org
070-41 00 345


Vrigstad

Catharina Andersson
Städansvarig Vrigstad
catharina.andersson@imsweden.org

Annika Engström
Köksansvarig Vrigstad
annika.engstrom@imsweden.org

Erik Lago
Koordinator
erik.lago@imsweden.org
0382-307 95

Syed Latif
Projektledare IM Start Up Hub (arbetsmarknad)
syed.latif@imsweden.org
0382-56 50 53

Miriam Lumonya
Projektledare IM Start Up Hub
miriam.lumonya@imsweden.org
0382-56 50 58

Annika Thelin
Regionchef Sverige/NE
annika.thelin@imsweden.org
0704-10 02 59


Konstkupan

Ansar Bakir
Projektledare Konstkupan Malmö
ansar.bakir@imsweden.org
040-618 17 81

Atoosa Farahmad
Konstnärlig ledare Konstkupan Malmö
atoosa.farahmand@imsweden.org